37-420 Rudnik nad Sanem

ul. Rynek 17

Napisz do nas

uslugi@hydromix.pl

Zadzwoń do nas

+48 508-325-037

Jesteśmy firmą hydrauliczną, która działa na rynku już od prawie 40 lat. Nasze doświadczenie i wiedza, zdobyte w ciągu tych lat, pozwala nam na profesjonalne i kompleksowe wykonywanie instalacji hydraulicznych.

W naszej pracy stosujemy tylko najlepsze materiały i narzędzia, co pozwala nam na zapewnienie trwałych i niezawodnych instalacji hydraulicznych. Ponadto, nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem, jakie stawia przed nimi branża.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług hydraulicznych, w tym montaż i naprawę instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania oraz gazu. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta oraz elastyczność w dostosowywaniu się do jego potrzeb i wymagań. Dzięki temu, możemy zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do Państwa potrzeb oraz budżetu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza pozwolą nam na spełnienie Państwa oczekiwań w zakresie instalacji hydraulicznych.

 

W 2007 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o projektowanie i sprzedaż łazienek. Obecnie w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór płytek ceramicznych oraz elementów wyposażenia łazienek, co pozwala nam zaoferować kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów.

 

Hydromix © 2023 All rights reserved.

37-420 Rudnik nad Sanem
ul. Rynek 17